The Settlers Narodziny Kultur - Solucje przed premierą!

Settlers Czytaj wicej

Witajcie Settlersmaniacy!
 

 


(…) To w szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny
I pluszcze jednaki, miarowy, niezmienny,
Dżdżu krople padają i tłuką w me okno…
Jęk szklany… płacz szklany… a szyby w mgle mokną
I światła szarego blask sączy się senny…
O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny (…)

Leopold Staff

 The Settlers 7 - Nowe screeny! :)

Witajcie Settlersmaniacy! :)

Dzisiaj z wielką radością chcielibyśmy Wam zaprezentować nowe screeny z gry The Settlers, które dostaliśmy od naszego przyjaciela z firmy Ubisoft, który bardzo podziwia naszą stronę i uważa, że jest najlepsza na całym świecie, dlatego bardzo mu dziękujemy za wsparcie dla naszej strony. Ostatnim prezentem od niego była cała postać Księżniczki Sarayi, która na naszą prośbę została wyszperana z firmowego dysku. Mamy nadzieję, że sprawi Wam to wiele radości! :)


settlers
settlers
Settlers 7 Settlers 7
Settlers 7
Settlers 7

Settlers 7

 

Zapraszamy też do udzielania się na temat Settlers 7 na naszym forum pod tym adresem.The Settlers 7 już wiosną 2010 roku! :)

Witajcie Settlersmaniacy! :)

Pamiętacie jeszcze mojego starego newsa z 1 kwietnia 2007 roku? O tego dokładnie?Oczywiście bohaterowie których wtedy proponowałem nie zostali umieszczenie w grze ponieważ nie ma jeszcze tak dobrze rozwiniętej technologi w grach komputerowych nie mniej jednak ukazali się w nowej reklamie The Settlers 7 - Droga do Królestwa, pokazali się w trochę innej postaci jako gracze

 

 

Cała akcja gry Settlers7 rozgrywa się w Europie Środkowej w epoce Renesansu. Właśnie na jej terytorium będziemy mogli dążyć do rozbudowy jak najsilniejszego Królestwa. Do tego celu doprowadzi nas silna armia, nowoczesna technologia i handel, za każde rozwinięcie powyższych przykładów w grze będziemy punktowani gwiazdkami. Ładnie to przedstawia nowy Trailer. Bardzo Was zachęcam do oglądnięcia go poniżej :)

 

 

Gra Settlers 7 ma być wyposażona w nowoczesny silnik graficzny, który sprawi, że grafika w grze będzie jeszcze ładniejsza niż do tej pory. Będziemy mieli też obszerny edytor map i wiele innych dodatków. Ciekawym aspektem będzie nowy tryb do gry przez internet z innymi graczami. Czeka na nas wiele map do rozegrania wielkich bitew, klany, drużyny i wiele innych. :)

Więcej informacji zapewne już wkrótce! Tymczasem czekamy do wiosny 2010. Może się wyrobią przed Prima Aprilisem kto wie :-)

 

Trailer The Settlers 7 w super jakości HD możecie pobrać z naszego super ultra szybkiego serwera pod tym adresem!

Zapraszamy też do dyskusji na temat The Settlers 7 na naszym forum w tym temacie.

 

Pozdrawiam

SUPER_SMOKI138

The Settlers: Narodziny kultur - Premiera już znana! :)

Witajcie Settlersmaniacy!

W dzisiejszym newsie chciałbym Was poinformować, że w listopadzie tego roku pojawi się w pełni spolszczona wersja gry The Settlers Narodziny Kultur (Tradycyjna edycja). Gra jest odzwierciedleniem znanej przez nas wszystkich gry The Settlers II 10-lecie w jeszcze lepszej oprawie graficznej z nowymi możliwościami, sceneriami i jednostkami wojskowymi. Czekają na nas trzy nowe nacje - Bawarczycy, Szkoci, Egipcjanie, którzy w pełni wciągną Cię do świata gry The Settlers Narodziny Kultur.

 

Tym razem już trzecim i chyba ostatnim wydawcą tej gry będzie firma Ubisoft Poland - Zobaczymy jak wydadzą tą grę, bo Cenega Poland przyzwyczaiła nas do wysokiego standardu, a więc my polscy gracze mamy duże wymagania. Niech Ubisoft Polska nie myśli, że będzie z nami tak łatwo ponieważ Q polskich graczy nie znaczy jakoś tylko Jakość :)

Złota Edycja The Settlers VI w Premium Games

Witajcie Settlersmaniacy! :)Niezmiernie miło jest mi Was poinformować, że jeśli macie ochotę na grę The Settlers Narodziny Imperium oraz dodatek Wschodnie Królestwa w nowej niskiej cenie 54,90 PLNw sklepie Cenega Poland lub 69,90 PLN w zwykłym hipermarkecie to zapraszam na zapoznanie się z grą w działach Settlers VI obok oraz do zakupu tej świetnej gry. :)

 

 

Settlers

 

Nowe tytuły w serii Premium Games patronatem objął magazyn CD-Action! Pamiętaj, że kupując 5 dowolnych gier z serii Premium Games i rejestrując je w Kompanii Graczy możesz wymienić punkty na roczną prenumeratę CD-Action!

 

 

Zapewne zaciekawi Was jeszcze wyprzedaż limitowanej edycji kolekcjonerskiej z ceny 159,90 PLN na 39,99 PLN o tu, edycja ta bardzo ładnie prezentuje się w mojej Settlersowej kolekcji i zawiera świetny album z fan artami :)Solucje do gry The Settlers IV

Witajcie Settlersmanacy! :)Miło jest mi Was poinformować, że zostały rozpoczęte prace nad solucjami do gry The Settlers IV i, że już możecie zobaczyć wyniki naszej pracy. :)Kampania, która została opisana dotyczy rzymian i przeszliśmy ją na poziomie normalnym, a nie łatwym. :)

 

 

 

Czytając solucje od samego początku uczycie się podstaw gry The settlers IV i czym dalej tym Wasz poziom gry stanie się coraz lepszy.

 

Do solucji zostały dołączone opracowane mapy, dynamicznie otwierające się screeny przedstawiające sytuacje w grze oraz zapisane stany gry. Do każdej opisanej misji dodajemy 3 save-y, które zostały zapisane według poniższych kategorii.

 

 

 

Save 1  - Rozwinięta gospodarka

Save 2 - Atakujemy nieprzyjaciela

Save 3 - Gdy zwycięska chwała nadeszła.

 

Znajdziecie je zawsze  w końcowej części solucji. :)

A teraz zapraszamy do zapoznania się z kampanią Rzymian.

Kolejne solucje pojawią się już wkrótce. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam, SUPER_SMOKI138

 

Wszelkie prawa autorskie co do solucji są zastrzeżone i mogą być wykorzystywane nieodpłatnie do pomocy graczom tylko i wyłącznie na stronie thesettlers.com.pl oraz forum.thesettlers.com.pl. Dozwolone też jest linkowanie na naszą stronę. Pracy nie należy kopiować.

 Prace konserwacyjne ;)

Settlers Czytaj wicej
Witajcie Settlersmaniacy! :)

Uprzejmie informuję, że zabrałem się do roboty nad stroną i zaczynam od nowa podpinać niedziałające linki w downloadzie.Nowy patch 1.07.1

Witajcie Settlersmaniacy! :)

 

 

Dzisiaj mam specjalnego newsa dla graczy w The Settlers Narodziny Imperium - Królestwa Wschodu otóż Ubisoft wydał nowego patcha 1.07, który likwiduje nieuczciwą zagrykę w grze online, która powodowała, że podczas gry mimo, że wygrałeś to w rankingu zostały odjęte Ci punkty. Teraz zostało już to naprawione. :)

 

Poza tym patch ten usuwa zabezpieczenia z dodatku Wschodnie Królestwa i nie zawiera dodatkowych map czy też modyfikacji gry The Settlers Narodziny Imperium.

 

Serdecznie zapraszam do pobrania patcha 1.07 z tego adresu. Szczególnie zachęcam do pobrania tego patcha osobom posiadającym dotatek "Wschodnie Królestwa"

 

 

Pozdrawiam,SUPER_SMOKI138

 Wesołych Świąt

Mnóstwo życzeń w koszyczku

Przy Wielkanocnym stoliczku

Kolorowych pisanek

I mokrych ubranek W Lany Poniedziałek

Życzą SUPER_SMOKI i HYPER_SMOKI

 

Highslide JSNowy patch 1.07 do dodatku Wschodnie Królestwa

Witajcie Settlersmaniacy! :)

 

Dzisiaj mam specjalnego newsa dla graczy w The Settlers Narodziny Imperium - Królestwa Wschodu otóż Ubisoft wydał nowego patcha 1.07, który likwiduje uciążliwe zabezpieczenia, które mimo posiadania oryginalnej gry nie pozwalały cieszyć się zabawą.

 

Patch ten usuwa tylko i wyłącznie zabezpieczenia z dodatku Wschodnie Królestwa i nie zawiera dodatkowych map czy też modyfikacji gry The Settlers Narodziny Imperium.

 

Serdecznie zapraszam do pobrania patcha 1.07 z tego adresu. Szczególnie zachęcam do pobrania tego patcha osobom posiadającym dotatek "Wschodnie Królestwa"

 

Pozdrawiam,

SUPER_SMOKI138Redaktorzy poszukiwani! :-)

Settlers Czytaj wicej

Witajcie Settlersmaniacy! :)

 

Niezmiernie miło jest mi Was poinformować, że strona thesettlers.com.pl otwiera się dla nowych redaktorów z niesamowitymi profitami dla redakcji.

 

Wyniki konkursu :-)

Witajcie Settlersmanicy!

 

Chcielibyśmy pokazać Wam zwycięskie prace w konkursie, które miały ukazać najbardziej oryginalny prezent jaki powinien otrzymać Król na powitanie.

 

A oto co otrzymał w prezencie:

 

1. Mechaniczny koń dla władcy od Bombardiera.

 

2. Wyjazd do krainy czarów od Waszki

 

3. Pobyt w apartamentowcu w kształcie statku na fali od Sarakina

 

4. Koncert piosenkarki od Gibo

 

5. Łyk napoju przyszłości od Dobosza

 

Wszystkie prace są naprawdę świetne i odlotowe -  wszystkim zycięzcom gratulujemy wspaniałych pomysłów i oryginalności. Skontaktujemy się z osobami, które wygrały w konkursie grę The Settlers: Narodziny Imperium - Wschodnie Królestwa od sponsora firmy Cenega Poland celem wysłania nagrody pod odpowiedni adres.

 

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę.Wesołych Świąt! :-)

Niech się spełniają świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełniają te duże i małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełniają wszystkie krok po kroku,
Tego życzymy Wam w Nowym Roku !

 

 

 

Wesołych Świąt życzy redakcja thesettlers.com.pl :)Beta testy nowego projektu i konkurs! :)

Witajcie Settlersamaniacy!

Zapraszamy wszystkich czytelników na otwarcie nowego serwisu Settlersajty.com, który na stałe zagości na stronie thesettlers.com.pl jako dodatkowa rozrywka dla Wszystkich Settlersamniaków.

 

Ponieważ się nudziliśmy, a mamy sporo energii, pomysłów i wolnego miejsca na serwerze pomyśleliśmy, że zapełnimy tą lukę Settlersajtami, ponieważ jesteśmy nieźle zakręceni i lubimy wymyślać wciąż coś nowego.W Settlersajtach znajdziecie miejsce na swoje ulubione fotki, muzykę, filmy i wpisy na blogach. Do Waszej dyspozycji są towarzyskie gry oraz świetny edytor flash, który zapewni każdemu z Was indywidualny i oryginalny profil, o wyjątkowych efektach graficznych.

Nie zapomnijcie także wejść do miasta 3D City, dobierzcie sobie Wasze ulubione ciuchy i odpowiedni fryz, porozmawiajcie ze znajomymi i zapodajcie DJ-owi swoją ulubioną muzykę na dyskotece, przy której wszyscy będziecie się bawić.

A oto specjalny film odkrywający przed Wami tajemnicę co się znajduje w mieście 3D City, zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy! :)

 Konkurs od sponsora Cenega Poland :)


Księżniczka Saraya to dzielna młoda bohaterka, która potrafiła stawić czoła trudnej sytuacji w jakiej znalazł się jej kraj, wywalczyła wolność i odbiła z niewoli swojego ojca, wyrywając go z pod wpływów złych czarów. W kraju zapanowała wielka radość i poruszenie, aby przywitać w królestwie tego wspaniałego władcę.
Pomóżcie księżniczce Sarayi przygotować coś szczególnego na powitanie ojca, coś co sprawiło by mu radość i pozwoliło zapomnieć o złych chwilach.

 Konkurs będzie polegać na wykonaniu w edytorze flash na własnym profilu założonym w serwisie Settlersajty.com pracy graficznej przedstawiającej prezent jaki Saraya może podarować swojemu ojcu i okazać nim mu swoją radość z jego powrotu. Prace mogą być pełne fantazji i polotu, mogą nawet wyprzedzać technologicznie tamte czasy, liczy się przede wszystkim pomysłowość, oryginalność, muzyka, a także poczucie humoru.
 
Dla zwycięzców czeka jedna z pięciu gier The Settlers:  Narodziny Imperium: Wshodnie Królestwa od firmy Cenega Poland

Konkurs będzie trwał do 31 grudnia 2008 roku. Zgłoszenia przysyłajcie na adres konkurs@thesettlers.com.pl i pamiętajcie nie zmieniajcie flaszka aż do rozwiązania konkursu :)
A oto piękna księżniczka Saraya w całej postaci od naszego przyjaciela z Ubisoftu, która jest podarowana tylko i wyłącznie dla Was z okazji tego konkursu. Piękna jej postać  jest dołożona przez nas specjalnie do edytora flash, abyście mogli zrobić sobie z nią konkurs.

 

 Beta testy już wkrótce - Czyli odliczanie trwa! :)

Hym... A zegarek niech odlicza, zobaczymy ile pożyjemy :PPrograming: kreatywna-strona