Rozwiązanie forumowego konkursu. :)

Settlers Czytaj wicej
Witajcie Settlersmaniacy!

Chcieliśmy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za cenne informacje dotyczące wyglądu naszej strony po nowym okodowaniu. Wszelkie uwagi dotyczące niedociągnięć w prawidłowym oskryptowaniu jej wzięliśmy sobie do serca i już trwają prace konserwacyjne nad wszystkimi lukami i błędami. Cieszymy się, że jesteście tak bardzo pomocni dlatego też chcielibyśmy poinformować, że wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie otrzymają od nas prezent niespodziankę. Informujemy wszystkie osoby, które wzięły udział w poszukiwaniach błędów i wpisały się na forum w temacie Nowe kody na naszej stronie thesettlers.com.pl, że zostaną  poproszone e-mailem o podanie adresu zamieszkania.


Strona leciutka jak piórko. :)

Witajcie Settlersmaniacy! 

 

 

Chcielibyśmy Was poinformować, że w dniu dzisiejszym zmieniliśmy skrypty, które są silnikiem naszej strony, obecnie są bardzo uniwersalne i nowoczesne, zaopatrzone są w świetny CMS. Zastosowaliśmy nowe rozwiązanie stałe podświetlenie lewego i prawego menu strony tak, abyście nie gubili się przeglądając nasz serwis - dlatego obecnie po wciśnięciu wybranej pozycji, będzie się ona podświetlać cały czas na czerwono do momentu, aż nie klikniemy w inny dział. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was bardzo pomocne.

 

Najistotniejszą zmianę odczują właściciele przeglądarki Internet Explorel, ponieważ strona nie będzie znajdować się na boku. Obecnie jest ładnie wyśrodkowana. 

Osoby, które mają wyłączonego górnego flasha na naszej stronie także zobaczą poprawę, ponieważ newsy nie będą wskakiwały do góry w miejsce flasha, lecz będą na swoim miejscu . Czyli wiemy gdzie Opis: http://thesettlers.com.pl/fckeditor/editor/images/smiley/msn/wink_smile.gif

Bardzo proszę wszystkich drogich czytelników o sprawdzenie w różnych przeglądarkach czy wszystko prawidłowo chodzi. Zerknijcie do downloadu, do artykułów w lewym menu - prawym menu w archiwum. Sprawdźcie też stronicowanie w dolnej części strony czy dobrze się przewija, ponieważ także zostały tam naniesione poprawki.

Posprawdzajcie wszystko i napiszcie na forum pod tym adresem czy wszystko dobrze działa oraz czy jest prawidłowo podlinkowane, bo mogłem się gdzieś pomylić i coś pominąć  Opis: http://thesettlers.com.pl/fckeditor/editor/images/smiley/msn/embaressed_smile.gif

Dla osoby najbardziej spostrzegawczej czeka nagroda

niespodzianka. Opis: http://thesettlers.com.pl/fckeditor/editor/images/smiley/msn/regular_smile.gif

Za pomoc bardzo serdecznie Wam dziękujemy!


SUPER_SMOKI z HYPER_SMOKIM
 Pre-order The Settlers Narodziny Imperium Wshodnie Królestwa

Settlers Czytaj wicej
Jako strona fanowska The Settlers lidera grupy Cenega, partnera firmy Ubisoft w Polsce, mamy przyjemność poinformować, że już 17 Września 2008 roku w sklepach na terenie kraju pojawi się dodatek do gry The Settlers® Narodziny Imperium, który będzie miał podtytuł Wschodnie Królestwa. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej – z dialogami oraz napisami w cenie 59,90 złotych. Cechy dodatku - Dodatek do strategicznego bestselleru – The Settlers: Narodziny Imperium. - Nowa kampania, zawierająca 8 misji. - Nowe mapy dla trybów: gra pojedyncza oraz gra wieloosobowa. - Nowa strefa klimatyczna z wyjątkowymi efektami pogodowymi. - Nowa bohaterka –

Nowa część Settlersów i Demo :)

Witajcie Settlersmaniacy! Zapraszamy wszystkich do przetestowania najnowszej części Settlersów o podtytule Odrodzenie Kultur. Demo waży 826MB i znajdziecie je na naszym szybkim serwerze pod tym adresem Życzymy miłej zabawy! :)

Wakacyjny Konkurs :-)

Witajcie Settlersmaniacy!

 

Dla wszystkich, którzy pragną zdobyć wspaniałe nagrody zrobiliśmy wakacyjny konkurs, który będzie polegał na zrobieniu poradnika do trzeciej części gry The Settlers, poradnik, który okaże się najfajniejszy, przyjazny, pełen innowacyjnych pomysłów i ładnych screenów otrzyma nagrodę w formie ciekawej gry na podstawie popularnego serialu CSI Kryminalne Zagadki - Niezbite Dowody Czeka na Was także wspaniały limitowany album z artworkami gry Age of Empires III za otrzymanie drugiego miejsce, oraz bardzo przydatna smyczka dla miłośników gry NeverWinter Nights 2 za zdobycie trzeciego miejsca. Wybrane prace zostaną umieszczone na naszej stronie. Prace konkursowe możecie wysyłać do 2 Września 2008 roku pod adres konkurs@thesettlers.com.pl Pooglądajcie koniecznie nagrody, które na Was czekają pod tym adresem. Aby przetrenować sobie strategię do The Settlers III i przygotować się do konkursu zapraszamy na rozgrywki turniejowe, które zorganizowane są przez naszych forumowiczów. Turniej rozpocznie się 25.07.2008r pierwsza faza meczy będzie trwać 2 tygodnie czyli do dnia 8.08.2008r. Zwycięzcę ogłosimy dnia 20.08.2008r. Przewidziana jest także nagroda. Więcej informacji znajdziecie na naszym forum w tym temacie. Życzymy miłej zabawy oraz wielu fajnych pomysłów i ciekawych strategicznych rozwiązań podczas pisania poradnika! :)

 

Pozdrawiamy SUPER_SMOKI z HYPER_SMOK-IM oraz Forumowiczami :)Solucje The Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe! :)

Witajcie Settlersmaniacy!

 

Już wkrótce spotka Was wiele fajnych przygód, jakie niosą z sobą wakacje, będziemy żaglować, będziemy pływać, chlapać dziewczynki i odkrywać wiele ciekawych miejsc na świecie. Jako wspaniały wstęp wakacyjnych przygód dajemy Wam solucje do Misji Dodatkowych piątej części Settlersów na długie wakacyjne wieczory, abyście mogli poszaleć sobie w piąteczkę i wywinąć w sieci niezłego psikusa przeciwnikom. :-)

 

 

Solucje zawsze znajdziecie w lewym menu naszej strony w dziale Settlers V Misje Dodatkowe, Są one wypasione w super turbo szybkie otwieranie się obrazków, a w co można wpaść niepostrzeżenie poprzez totalne turbo zadowolenie, sami dobrze wiecie. :) Odp.: W turbulencję! Życzymy Wam miłej zabawy, oraz wspaniałych pełnych przygód wakacji! :)

 

Pozdrawiamy SUPER_SMOKI z HYPER_SMOK-im.Solucje do gry The Settlers: Dziedzictwo Królów! :)

Ponieważ podczas naszych morskich podróży wpadliśmy na mieliznę i w wyniku osiadania na niej straciliśmy Solucje do piątej części gry The Settlers: Dziedzictwo Królów, a zapotrzebowanie na ten trudny do zdobycia ładunek jest bardzo duży, o czym świadczą wpisy S.O.S na naszym forum, dlatego postanowiliśmy zaopatrzyć Was w ten unikatowy towar jeszcze raz. Zdajemy sobie sprawę z tego, że "Czasami poradniki nie są takie proste i czasami jedynym rozwiązaniem jest pożegnanie z grą", dlatego solucje są przez nas udoskonalone w super nowoczesne turbo szybkie otwieranie się obrazków, abyście mogli poszaleć sobie w piątkę do woli, tylko uważajcie, abyście z turbo zadowolenia nie wpadli w jakąś turbulencję. ;) Solucje będą na stałe umieszczone w lewej burcie naszej strony w dziale Settlers V. Pobuszujcie tam trochę i złapcie dla siebie najlepszy łup, są tam opisy bohaterów, poradnik oraz całe bogactwo pięknie otwierających się screenów, niczym skrzynia ze skarbami, tak więc szperajcie i buszujcie ile się tylko da. :P

 

 

Pozdrawiamy wszystkich, SUPER_SMOKI z HYPER_SMOKIM :)Saraya - nowa bohaterka w Settlersach

Witajcie Settlersmaniacy!

Wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca, oraz budzącą się do życia przyrodą przygotowaliśmy dla Was opis bohaterki Sarayi. Pojawi się ona w nowym dodatku The Settlers: Narodziny Imperium: "Królestwo Wschodu", który jest wspaniałym przedsmakiem nowej gry i zabawy. Księżniczka Saraya jest jedyną córką Praphata magnata królestwa Hidun, jest bardzo piękną, młodą i dzielną bohaterką, która dowiedziawszy się o zablokowaniu kluczowego szlaku handlowego swojego kraju, bezzwłocznie wyrusza w drogę, aby bliżej przyjrzeć się czym spowodowane są te problemy. Niestety okazuje się, że prowincje, które znajdują się blisko granic kraju są w wielkim niebezpieczeństwie, ponieważ główny szlak handlowy został zablokowany przez szamankę Khana, która zagrabia płynące przez niego towary i dobra, czerpiąc z tego korzyści dla siebie. Khana dążąc do osiągnięcia swojego chorego planu posuwa się do okrutnych czynów porywając ojca Sarayi i zmienia tego wspaniałego władcę swoją satanistyczną magią w złego przywódcę, który zaczyna wałczyć przeciwko własnemu krajowi atakując go i wyniszczając naród. Saraya musi stawić tej ciężkiej sytuacji czoła, musi podjąć bardzo trudną decyzję, ponieważ zmuszona jest stoczyć walkę z własnym bardzo przez nią kochanym lecz odmienionym ojcem, aby przywrócić sprawiedliwość i dobrobyt własnemu królestwu. Saraya ma wspaniały dar przekonywania, który wykorzystuje w bardzo trudnych sytuacjach, potrafi przekonać sojuszników do udzielenia pomocy materialnej. Pomaga również ustalić jak najlepsze warunki wymiany towarów i budowy obiektów handlowych. Księżniczka Saraya to wspaniała bohaterka, którą na pewno będziecie zachwyceni, w grze Settlers VI możecie wcielić się we władcę i udzielić jej pomocy, wesprzeć ją w ciężkiej i trudnej sytuacji w jakiej się znalazła. 

 

SettlersNowy serwerek to jak na dzień dzisiejszy ciepły sweterek :P

Witajcie Settlersmaniacy!

 

Pewnie sobie myślicie, że redaktorzy TheSettlers.com.pl obijają się z kąta w kąt, ponieważ nic się nie dzieje na stronie, ale to nie prawda! :) Ponieważ SUPER_SMOKI z HYPER_SMOKIM wypłynęli w daleki rejs przez ocean niczym odkrywca Krzysztof Kolumb w poszukiwaniu nowego lądu, na którym będzie nowy wielki serwer, który da nam nowe możliwości wszechstronnego rozwoju naszej strony dla Was! :) A więc nie myślcie, że się opuściliśmy, bo wszystko jeszcze przed nami, a jest na co czekać! Oj będą pomysły będą, oj będzie szczęko opad będzie :D Zapraszamy już wkrótce! :)Wesołych Świąt Wielkanocnych! :-)

 

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry dyngus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie. 

 

Settlers

 

 

Radosnych Świąt Wielkanocnych, oraz smacznego jajka życzą: SUPER_SMOKI z HYPER_SMOKIM :-)

 Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet! :)

Z okazji tego pięknego dnia, w imieniu całej redakcji TheSettlers.com.pl chciałbym życzyć każdej Pani, Mamie, Babci a w szczególności miłośniczkom tejże gry wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i radości, spełnienia marzeń.
settlers
Choć raz bądź szarmancki powstrzymaj skok w bok Bo dzisiaj Dzień Kobiet - ty masz cały rok *** Raz do roku jest taki dzień, Który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety panie i matki, W dniu tym dostają pachnące kwiatki. Ja kwiatów nie mam dla Ciebie, Tylko przesyłam w życzeniach sam siebie ***


Wszystko co najlepsze dla naszych forumowiczów :-)

Witajcie Settlersmaniacy! Chcielibyśmy się pochwalić nowym layoutem dla naszego forum, który wykonałem samodzielnie dla wszystkich Settlersmaniaków, mam nadzieję, że Wam się spodoba. Życzę miłego udzielania się na forum - niech sobie żyje własnym radosnym życiem :)  settlers

 

Serdecznie zapraszamy! :)Relacje z rozgrywek w Settlersach :)

Witajcie Settlersmaniacy!

 

Mamy dla Was film relacjonujący rozgrywki w grze The Settlers: Narodziny Imperium, które odbyły się w warszawskim Multikinie. Jak zwykle, można było się tam przekonać, że my Polacy jesteśmy bardzo silnymi graczami i gra z nami to bardzo wielkie przeżycie i emocjonująca przygoda, bo nie jest łatwo z nami wygrać, ponieważ jesteśmy trudnymi przeciwnikami i współzawodnictwo z nami daje wiele satysfakcji, dlatego warto pamiętać o rozgrywkach, które odbędą się jeszcze w takich miastach jak: 16 lutego w Krakowie i Wrocławiu (Arkady) oraz 23 lutego w Zabrzu i Gdańsku, wszystkie rozgrywki będą w Multikinach, czekają na Was wspaniałe nagrody firmy BenQ, najnowsze gry od wydawcy Cenega Poland oraz firmowe parasole. A jak było w Warszawie zobaczcie koniecznie na filmie :-) Serdecznie zapraszamy!Ogólnopolskie rozgrywki kinowe w Settlersach

Witajcie Settlersmaniacy!

 

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować Was o ogólnopolskich rozgrywkach kinowych dla gry The Settlers: Narodziny Imperium, które odbędą się w dniu 9.02.2008 w Warszawie i Poznaniu, 16.02.2008 w Krakowie i Wrocławiu oraz 23.02.2008 w Zabrzu i Gdańsku. Dla zwycięzców w tym turnieju czekają wspaniałe nagrody między innymi: (Eine Kleine Monitory, Aparaty cyfrowe i wiele, wiele fajnych gadżetów i to wszystko firmy BenQ) Impreza jest dla osób powyżej 12 lat, możecie się na nią zarejestrować pod tym adresem. settlers

Zabawa rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa do późnego wieczora (godz. 21:00). To okazja, aby nie tylko poznać realia życia w średniowiecznej krainie, ale i poćwiczyć strategiczne myślenie. Każda decyzja gracza wpływa bowiem na dalsze losy królestwa. Autorzy gry The Settlers VI oddali do dyspozycji między innymi takie opcje gry, jak wznoszenie budynków i murów obronnych oraz organizowanie jarmarków. Organizatorami spotkania są: Ubisoft, producent gry „The Settlers" (Blue Byte) oraz Cenega Poland, dystrybutor gry na terenie Polski. Partnerem akcji jest firma BenQ, portlat internetowy onet.pl, a NTT System dostarczy swoje komputery z serii NTT Home Series, na których będzie można sprawdzić jej możliwości oraz wiele innych firm. Serdecznie zapraszamy Settlersmaniaków! :-)Nowy dział Download

Witajcie Settlersmaniacy!

Zauważyłem, że co sprytniejsi z Was zwrócili uwagę, że jest otwarty nowy dział Download z którego już zaczęli korzystać, tych którzy jeszcze nie zauważyli chciałbym poinformować o nowo otwartym dziale, z którego na stałe będziecie mogli korzystać z lewego górnego menu naszej strony. W dziale Download będą wszystkie pliki, patche, dodatki, trailery, dema ze wszystkich części Settlers oraz dodatkowe mapy, które są przeze mnie dla Was specjalnie spakowane tak, aby pobrać je wszystkie za jednym razem, są tam również pełniaki z pierwszej i drugiej części Settlersów. Życzymy miłej zabawy! Zaglądnijcie do tego działu koniecznie. Serdecznie zapraszamy!Programing: kreatywna-strona