Zaczynamy!

Witajcie Settlersmaniacy! Już dzisiaj jak już pewnie zauważyliście przerwa techniczna się zakończyła, tak mniej więcej będzie wyglądał ten serwis, który jeszcze zaktualizujemy różnymi materiałami, ciekawym atutem w najnowszej aktualizacji, są interesująco dopasowane obrazki do każdej części Settlersów, dzięki nim ciężko będzie się pogubić :) Zapraszamy do korzystania z serwisu! Mamy też przyjemność poinformować, że zrobiliśmy sobie nowe multimedialne logo. Oglądnąć je możecie poniżej.

Nowy filmik już w naszym multimedium!

Witajcie Settlersmaniacy! Jak pewnie zauważyliście nie wyrobiłem się, pragnę Wszystkich Was przeprosić za utrudnienia, jednak pozwolę sobie dopisać, że strona będzie łatwiejsza i bardziej przyjemna w obsłudze! Efekty pracy zobaczycie już w najbliższą sobotę! :) Filmik ten przygotowałem bardzo dawno temu :) i myślę, że nadeszła właśnie odpowiednia chwila, by ukazać mu światło dzienne. Mam nadzieję, że umili to Wam korzystanie z serwisu na czas przerwy technicznej Zapraszamy!

Przerwa techniczna

Witajcie, Chciałem Was poinformować, że w dniu dzisiejszym przeprowadzamy niesamowity remont :) Wierzymy, że nowsza odsłona strony sprawi Wam więcej przyjemności jak i ułatwi korzystanie z serwisu. Prace maksymalnie mogą potrwać do najbliższej niedzieli. Przepraszamy za chwilowe niedogodności. Pozdrawiamy: SUPER_SMOKI138

Wesoły Mikołajek dla Settlersmaniaków

Przesyłamy specjalnie dla Was Wesołego Mikołajka! Wszystkim Drogim Settlersmaniakom, życzymy wielu udanych prezentów!

The Settlers II (10-lecie) - Wspaniałe drzewo budowli

Witajcie Settlersmaniacy! Dzisiaj mam dla Was wspaniałe drzewko budowli, które pomoże Wam się zorientować w tej nowej, a raczej starej grze, abyście mogli sprytnie i szybko budować sobie potrzebne Wam budynki! A więc korzystajcie, budujcie i zwyciężajcie! :)

Multimedialna fabuła gry The Settlers II (10-lecie)

Witajcie Settlersmaniacy! Zapewne jesteście ciekawi jak zaczyna się fabuła w remake-u drugiej najsławniejszej odsłony osadników z 1996 roku. Filmik opowiadający odnowioną przygodę zobaczycie pod tym adresem! Zapraszamy!

Współpraca ze stroną informacyjną o 4 części Settlersów

Witajcie Settlersmaniacy! Dla wszystkich miłośników czwartej części Settlersów mamy miłą niespodziankę, udało nam się dzięki współpracy z Panem Pawłem uzupełnić bardzo dużą ilość wiadomości i ciekawych informacji na temat właśnie tej części, jest nam bardzo miło, że Pan Paweł Hołuj okazał nam dużo zaufania i postanowił wzmocnić naszą stronę swoimi informacjami, które zbierał i opracowywał przez wiele lat. Chcę poinformować, że znajduje się tam świetna baza z mapami, które są zrobione w języku polskim przez polaków, istnieje także możliwość wgrania swojej własnej mapy. Bazę map znajdziecie pod tym adresem.

Multimedium pierwszej części Settlersów - Stare jak nowe!

Witajcie Drodzy Settlersmaniacy! Jak miłe są wspomnienia związane z pierwszymi Settlersami, aż się łezka w oku kręci, dlatego specjalnie dla Was zeszedłem do piwnicy, bardzo głęboko pod ziemią, odszukać gdzieś stary ojca zakurzony komputer firmy Amiga. Wśród Commodore i Atari odszukałem ten właściwy! Niezły bałagan tam sobie zrobiłem, ale było warto, bo uruchomiłem i zrobiłem dla Was Intro pierwszej części Settlersów z 1993 roku, w dwóch wersjach jedna jest zmodyfikowana o nową muzykę i drobne efekty specjalne, druga pozostawiona jest w wersji oryginalnej, byśmy mogli sobie miło powspominać stare dobre czasy. Oglądajcie, wspominajcie i dobrze się bawcie! :) Oryginalne Intro z pierwszej części Settlersów

Multimedium - The Settlers II (10-lecie)

Witajcie Settlersmaniacy! Dzisiaj mam dla Was filmik przedstawiający Intro z gry The Settlers II (10-lecie) które przygotowałem dla Was z samą wersją muzyczną bez narratora. A więc słuchajcie muzyki, delektujcie się nią i walczcie dzielnie o kobiety w grze! :)

Filmik The Settlers II - 10 w skali Beauforta

Settlersmaniacy! Zapnijcie płaszcze, nie dajcie łajbie żadnych szans, nawet gdy jest 10 w skali beauforta :) Walczcie dzielnie z morskimi falami, burzami i nigdy nie poddawajcie się w walce z siłami natury, a szczególnie z silnymi przeciwnikami w Settlersach! Aby dodać wam otuchy i sił, zrobiliśmy dla Was filmik! Zapraszamy do oglądnięcia naszego multimedium! :)

The Settlers IV - Intro

Witajcie fani IV części Settlersów! Dzisiaj mam dla Was wspaniałe Intro z gry The Settlers IV. Miłe są te wspomnienia, bo przypominają się wspaniałe młode lata, kiedy ciągnęliśmy rodziców za rękaw do sklepu po zakup nowych Settlersów z wielkim krzykiem, że musimy je mieć! Wówczas dochodziło do ugody w zamian za posprzątanie swojego pokoju. I pomyśleć, że to już było tyle lat temu, a więc oglądajmy, wspominajmy i bawmy się! Zapraszam!

Reklama TV w naszym multimedium!

Zapraszam serdecznie na oglądnięcie dowcipnej i zabawnej reklamy, która zagościła w niemieckiej telewizji reklamując grę The Settlers: Dziedzictwo Królów! Zobaczcie i dobrze się bawcie Nie musisz się już bawić w rycerza, bo pozostanie po tobie kupa złomu,lepiej kup sobie nową strategię! - Znowu powracamy! - Nie musisz się już bawić w rycerza, bo pozostanie po tobie kupa złomu, lepiej kup sobie nową strategię! - The Settlers - Walki - Klany - Technologie - Zmieniająca się pogoda - The Settlers: Dziedzictwo Królów Pozdrawiamy: SUPER_SMOKI138

Settlers - Pierwsze multimedium w kolektywie! :)

Które powstało dzięki Wam! - Settlersmaniakom! :) Wpadałem na pomysł aby zrobić dla Was multimedialną rozrywkę, przybliżającą grę Settlersów, oraz nasze skromne osoby, pokazujące nas nie tylko od strony internetowej, ale także mile spędzonego czasu nad naszym pięknym Bałtykiem Strona ta powstaje dla Was z sympatii dla wszystkich Settlersmaniaków, których uznajemy za swoich przyjaciół, dlatego chcielibyśmy się Wam przedstawić, aby nie być dla Was anonimowi... K.i.M są redaktorzy thesettlers.com.pl? :) Trailer The Settlers VI Settlersy na plastikowym krążku są fantastyczne!

Wspaniały news dla fanów gry Settlers IV

Witajcie drodzy Settlersmaniacy! Miło jest mi Was poinformować, że zabrałem się ostro do pracy nad działem gry The Settlers IV, w najbliższy weekend dział powinien być już pełny i bardzo pomocny! Już teraz wykonałem bardzo pomocne Solucje gry, które pozwolą Wam łatwo i szybko przejść kampanie Mrocznego Plemienia jak i Rzymian! Do dyspozycji macie również tabele opisującą dokładnie rzymskich Osadników! Zapraszamy do częstego zaglądania na naszą stronę internetową :)

Drzewo Technologii - Misje Dodatkowe

Witajcie, Miło jest mi Was poinformować, że w naszym serwisie urosło nowe drzewko technologii. Na tym drzewku znajdziecie wszystko to co potrzeba, by w prosty i łatwy sposób dowiedzieć się o technologiach w misjach dodatkowych. Mam nadzieję, że nowe drzewko będzie Wam doskonale służyć! :) Pozdrawiamy: SUPER_SMOKI138

Programing: kreatywna-strona