Nowy dodatek do Settlers Narodzin Imperium - \\

Witajcie Settlersmaniacy! Miło jest nam poinformować, że już wkrótce dla wszystkich miłośników serii Settlers ukaże się nowy dodatek do gry The Settlers: Narodziny Imperium zatytułowany "Empire of the East" w polskim tłumaczeniu "Imperium Wschodu" dodatek ten zapowiada się bardzo ciekawie i atrakcyjnie, fabuła gry rozgrywa się w Indiach, gdzie główną bohaterką będzie piękna i młoda księżniczka Saraya, dodatkową innowacją będzie geolog, który pomoże nam odkryć naturalne złoża i pokłady surowców naturalnych takich jak żelazo, kamień i źródła wody na których możemy wybudować nową studnię. Cała fabuła opiera się na udzieleniu pomocy przez naszych bohaterów, która polegać będzie na przywróceniu Imperium Indii dawnej świetności jaką utracili oraz przywrócenie wyludnionym prowincjom tętniącego życia. Dodatkową nowością będzie wyjątkowy tropikalny klimat występujący tylko w Indiach - będą to pory deszczowe podczas których powstaną opady Monsunowych deszczów w tym okresie ulice miasta z powodu rwącego potoku wody, będą nie do przejścia. Premiera na świecie zapowiadana jest na Marzec 2008r. Chciałbym Wam pokazać kilka najnowszych screenów właśnie z najnowszego dodatku "Imperium Wschodu"

 Cechy gry:

# Nowa strefa klimatyczna.

# Nowy bohater - Księżniczka Saraya.

# Posady handlowe – posada handlowa daje graczowi możliwość automatycznej wymiany dóbr.

# Studnie – gracz może znieść obok studni na placu targowym teraz także niezależne studnie, które napełniają się podczas monsunów i służą mu jako zapas wody podczas suszy.

# Geolog – który pomoże nam odkryć naturalne złoża i pokłady surowców naturalnych takich jak żelazo, kamień i źródła wody na których możemy wybudować nową studnię.

fotografia biznesowa warszawa

# Przedmioty do dekoracji – duża liczba prześlicznych przedmiotów, którymi możemy udekorować miasto.

Programing: kreatywna-strona