Strona leciutka jak piórko. :)

Witajcie Settlersmaniacy! 

 

 

Chcielibyśmy Was poinformować, że w dniu dzisiejszym zmieniliśmy skrypty, które są silnikiem naszej strony, obecnie są bardzo uniwersalne i nowoczesne, zaopatrzone są w świetny CMS. Zastosowaliśmy nowe rozwiązanie stałe podświetlenie lewego i prawego menu strony tak, abyście nie gubili się przeglądając nasz serwis - dlatego obecnie po wciśnięciu wybranej pozycji, będzie się ona podświetlać cały czas na czerwono do momentu, aż nie klikniemy w inny dział. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was bardzo pomocne.

 

Najistotniejszą zmianę odczują właściciele przeglądarki Internet Explorel, ponieważ strona nie będzie znajdować się na boku. Obecnie jest ładnie wyśrodkowana. 

Osoby, które mają wyłączonego górnego flasha na naszej stronie także zobaczą poprawę, ponieważ newsy nie będą wskakiwały do góry w miejsce flasha, lecz będą na swoim miejscu . Czyli wiemy gdzie Opis: http://thesettlers.com.pl/fckeditor/editor/images/smiley/msn/wink_smile.gif

Bardzo proszę wszystkich drogich czytelników o sprawdzenie w różnych przeglądarkach czy wszystko prawidłowo chodzi. Zerknijcie do downloadu, do artykułów w lewym menu - prawym menu w archiwum. Sprawdźcie też stronicowanie w dolnej części strony czy dobrze się przewija, ponieważ także zostały tam naniesione poprawki.

Posprawdzajcie wszystko i napiszcie na forum pod tym adresem czy wszystko dobrze działa oraz czy jest prawidłowo podlinkowane, bo mogłem się gdzieś pomylić i coś pominąć  Opis: http://thesettlers.com.pl/fckeditor/editor/images/smiley/msn/embaressed_smile.gif

Dla osoby najbardziej spostrzegawczej czeka nagroda

niespodzianka. Opis: http://thesettlers.com.pl/fckeditor/editor/images/smiley/msn/regular_smile.gif

Za pomoc bardzo serdecznie Wam dziękujemy!


SUPER_SMOKI z HYPER_SMOKIM
 

Programing: kreatywna-strona