Beta testy nowego projektu i konkurs! :)

Witajcie Settlersamaniacy!

Zapraszamy wszystkich czytelników na otwarcie nowego serwisu Settlersajty.com, który na stałe zagości na stronie thesettlers.com.pl jako dodatkowa rozrywka dla Wszystkich Settlersamniaków.

 

Ponieważ się nudziliśmy, a mamy sporo energii, pomysłów i wolnego miejsca na serwerze pomyśleliśmy, że zapełnimy tą lukę Settlersajtami, ponieważ jesteśmy nieźle zakręceni i lubimy wymyślać wciąż coś nowego.W Settlersajtach znajdziecie miejsce na swoje ulubione fotki, muzykę, filmy i wpisy na blogach. Do Waszej dyspozycji są towarzyskie gry oraz świetny edytor flash, który zapewni każdemu z Was indywidualny i oryginalny profil, o wyjątkowych efektach graficznych.

Nie zapomnijcie także wejść do miasta 3D City, dobierzcie sobie Wasze ulubione ciuchy i odpowiedni fryz, porozmawiajcie ze znajomymi i zapodajcie DJ-owi swoją ulubioną muzykę na dyskotece, przy której wszyscy będziecie się bawić.

A oto specjalny film odkrywający przed Wami tajemnicę co się znajduje w mieście 3D City, zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy! :)

 Konkurs od sponsora Cenega Poland :)


Księżniczka Saraya to dzielna młoda bohaterka, która potrafiła stawić czoła trudnej sytuacji w jakiej znalazł się jej kraj, wywalczyła wolność i odbiła z niewoli swojego ojca, wyrywając go z pod wpływów złych czarów. W kraju zapanowała wielka radość i poruszenie, aby przywitać w królestwie tego wspaniałego władcę.
Pomóżcie księżniczce Sarayi przygotować coś szczególnego na powitanie ojca, coś co sprawiło by mu radość i pozwoliło zapomnieć o złych chwilach.

 Konkurs będzie polegać na wykonaniu w edytorze flash na własnym profilu założonym w serwisie Settlersajty.com pracy graficznej przedstawiającej prezent jaki Saraya może podarować swojemu ojcu i okazać nim mu swoją radość z jego powrotu. Prace mogą być pełne fantazji i polotu, mogą nawet wyprzedzać technologicznie tamte czasy, liczy się przede wszystkim pomysłowość, oryginalność, muzyka, a także poczucie humoru.
 
Dla zwycięzców czeka jedna z pięciu gier The Settlers:  Narodziny Imperium: Wshodnie Królestwa od firmy Cenega Poland

Konkurs będzie trwał do 31 grudnia 2008 roku. Zgłoszenia przysyłajcie na adres konkurs@thesettlers.com.pl i pamiętajcie nie zmieniajcie flaszka aż do rozwiązania konkursu :)
A oto piękna księżniczka Saraya w całej postaci od naszego przyjaciela z Ubisoftu, która jest podarowana tylko i wyłącznie dla Was z okazji tego konkursu. Piękna jej postać  jest dołożona przez nas specjalnie do edytora flash, abyście mogli zrobić sobie z nią konkurs.

 

 

Programing: kreatywna-strona