The Settlers 7 już wiosną 2010 roku! :)

Witajcie Settlersmaniacy! :)

Pamiętacie jeszcze mojego starego newsa z 1 kwietnia 2007 roku? O tego dokładnie?Oczywiście bohaterowie których wtedy proponowałem nie zostali umieszczenie w grze ponieważ nie ma jeszcze tak dobrze rozwiniętej technologi w grach komputerowych nie mniej jednak ukazali się w nowej reklamie The Settlers 7 - Droga do Królestwa, pokazali się w trochę innej postaci jako gracze

 

 

Cała akcja gry Settlers7 rozgrywa się w Europie Środkowej w epoce Renesansu. Właśnie na jej terytorium będziemy mogli dążyć do rozbudowy jak najsilniejszego Królestwa. Do tego celu doprowadzi nas silna armia, nowoczesna technologia i handel, za każde rozwinięcie powyższych przykładów w grze będziemy punktowani gwiazdkami. Ładnie to przedstawia nowy Trailer. Bardzo Was zachęcam do oglądnięcia go poniżej :)

 

 

Gra Settlers 7 ma być wyposażona w nowoczesny silnik graficzny, który sprawi, że grafika w grze będzie jeszcze ładniejsza niż do tej pory. Będziemy mieli też obszerny edytor map i wiele innych dodatków. Ciekawym aspektem będzie nowy tryb do gry przez internet z innymi graczami. Czeka na nas wiele map do rozegrania wielkich bitew, klany, drużyny i wiele innych. :)

Więcej informacji zapewne już wkrótce! Tymczasem czekamy do wiosny 2010. Może się wyrobią przed Prima Aprilisem kto wie :-)

 

Trailer The Settlers 7 w super jakości HD możecie pobrać z naszego super ultra szybkiego serwera pod tym adresem!

Zapraszamy też do dyskusji na temat The Settlers 7 na naszym forum w tym temacie.

 

Pozdrawiam

SUPER_SMOKI138

Programing: kreatywna-strona