The Settlers Narodziny Kultur - Solucje przed premierą!

Witajcie Settlersmaniacy!
 

 


(…) To w szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny
I pluszcze jednaki, miarowy, niezmienny,
Dżdżu krople padają i tłuką w me okno…
Jęk szklany… płacz szklany… a szyby w mgle mokną
I światła szarego blask sączy się senny…
O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny (…)

Leopold Staff

 

 

Settlers

Za oknem jesienna słota, ale u każdego z Was w domu jest na pewno ciepło i przytulnie i zapewne bardzo fajnie jest w taki jesienny wieczór posiedzieć sobie przed komputerem tym bardziej, że właśnie dzisiaj (jak się wyrobię przed północą z pisaniem dla Was tego newsa) zrobiliśmy dla Was solucje do nowej gry jeszcze przed premierą The Settlers Narodziny Kultur, zostały one wyposażone w dynamicznie otwierające się screeny wykonane w najwyższej jakości dzięki którym będziecie mogli zobaczyć jak wygląda gra i poczuć jej namiastkę i moc. Solucje będą Wam służyć zawsze pomocą i jeśli będziecie mieli jakiś problem z przejściem którejś misji są one zrobione w ten sposób, aby jak najprościej przejść grę The Settlers Narodziny Kultur. Wy oczywiście możecie dać czadu i próbować różnych innych sposobów. :)

 

Koniecznie zaglądnijcie sobie i zobaczcie czy ta gra jest dla Was fajna jeśli Wam się spodoba to życzę miłej zabawy. Kliknij w obrazek, aby przejść do solucji.

 

 

Settlers

No i na koniec o prawach autorskich napiszę :)
Solucje służą stronie thesettlers.com.pl oraz thesettlers.com.pl/forum i bez pozwolenia nie wolno ich wykorzystywać i w jakikolwiek sposób kopiować i jeśli znajdę jakiś serwis który przywłaszczył sobie moją pracę to chwycę takiego delikwenta i wygryzę mu dziurę w serwisie i będzie musiał sam coś od siebie napisać. Tak zrobię ;P

 

 

Tym miłym akcentem pozdrawiam!
SUPER_SMOKI138

Programing: kreatywna-strona