Demo gry The Settlers 7 - Droga do Królestwa

Witajcie Settlersmaniacy!

Miło jest mi Was poinformować, że tradycji po raz kolejny stało się zadość i twórcy nowych Settlersów nas nie zawiedli nie wydając wersji testowej gry. :) Tak więc jest to wspaniała okazja dla wszystkich graczy, którym nie udało się zapisać na beta testy do przetestowania gry The Settlers 7... A w wersji demonstracyjnej czekają na nas dwie misje w trybie pojedynczego gracza oraz kilka mapek do gry przez internet z innymi posiadaczami dema. :-)

 

A teraz najważniejsza rzecz, która nie zdarzyła się od czasów gry The Settlers 3 - otóż  demo gry The Settlers 7 jest w całości po Polsku! - No prawie, tylko filmiki szkoleniowe są po angielsku, ale cała reszta po naszemu. :)

Demo waży 2619.79 MB i możecie je pobrać z naszej strony internetowej.http://www.thesettlers.com.pl/download/TheSettlersDemo.rar

Aby umilić Wam czas jaki spędzicie na ściąganiu dema zrobiliśmy dla Was filmik przedstawiający Intro oraz menu gry The settlers7. (Oczywiście Intro w pełnej wersji będzie o wiele piękniejsze).

 

W filmiku poniżej bardzo spodobała mi się muzyka, przede wszystkim drugi (ostatni) kawałek. Brzmi po prostu niesamowicie. :) 

Polecam oglądać na pełnym ekranie – Po prostu detale takie jak światełka w domkach, dymy z kominów, zachód słońca są tak cudowne, że sam nie wiem jak to opisać :P

 

 

 

 

SUPER_SMOKI138

 

Programing: kreatywna-strona