The Settlers 7 Droga do Królestwa - Dzisiaj premiera! :)

Witajcie Settlersmaniacy! 

 

Dzisiaj świętujemy Polską jak i światową premierę nowej gry The Settlers 7 Droga do Królestwa. Już wkrótce pojawią się pierwsze poradniki na naszej stronie, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmu startowego, który otrzymaliśmy w prezencie od Ubisoft Polska.

 

 

 

 

Firma Ubisoft Polska przekazała mi zaproszenie dla Was, abyście dołączyli do fanów ich konta na facebook-u na którym poznacie najnowsze wieści ze świata dystrybucji gier Ubisoft

 

 

Pamiętajcie, że aby zagrać w The Settlers 7 musicie mieć połączenie internetowe, które będzie Wam potrzebne do włączenia gry nawet w trybie pojedynczego gracza. 

 

 

Na naszej stronie jest także demo tej gry, które możecie sobie pobrać i przetestować, znajduje się ono pod tym adresem. Polecam nie zaczynać misji przeciwko księżniczce Zoe, bo gra na naprawdę wysokim poziomie i daje graczom mocno popalić :)

 

Dlatego też zacznijcie od łatwiejszego przeciwnika.

 

Poniżej przedstawiamy Wam wizualizację polskiej okładki gry.

 

 

Settlers 7 Droga do Królestwa pudełko

 

 

Życzymy miłej zabawy z nową grą The Settlers 7 i zapraszamy do udzielania się na naszym forum. Bardzo mile widziane będą wszelkie ciekawe screeny z gry, które możemy sobie na forum kolekcjonować. Przekazujmy sobie wszelkie tajniki gry i doświadczenia. Chwalmy się swoimi sukcesami i zwycięstwami w grze The Settlers7 ! :-)

 

 

Pozdrawiam,

SUPER_SMOKI138

Programing: kreatywna-strona