Beta testy gry MMO The Settlers oraz inne nowości

Witajcie Settlersmaniacy!

 

 

Jaka wielka niespodzianka mnie dzisiaj spotkała po powrocie z wakacji. Jeszcze tylu nowości naraz w świecie Settlers nigdy nie było. Tak więc zaczynę pisać wszystko od początku.

Tematy, które poruszę w newsie będą dotyczyły

 

1. The Sett;ers 7 - Nowy patch 1.08

2. Beta testy gry The Settlers online

The Settlers 7 - Nowy patch 1.08 kompletnie zmienił całą rozgrywkę, co wyszło grze Settlers na dobre ponieważ nowi gracze są prawie na tym samym poziomie co ci zaawansowani, a wszystko przez to, że obniżono stawkę za handel, który stał się ostatnio utrapieniem. Zmieniono też nagrody za zdobywanie neutralnych strażnic. No i nareszcie poprawiono punkty generalisus gdyż żołnierze neutralni nie wliczają się w ten punkt zwycięstwa. To wszystko sprawia, że gra The Settlers 7 nareszcie stała się dobrym kąskiem dla ludzi strategicznie myślących. Czyli zdecydowanie na plus mimo tego, że mój w połowie dokończony poradnik nadaje się teraz tylko do kosza ;P

 

Czy Settlersy są zbyt mało znane?

 

To pytanie na pewno postawili sobie twórcy serii gier The Settlers

Dlaczego? Ano zapytaj swoich kolegów i koleżanki z klasy czy grają w Settlersy, no właśnie mało kto odpowie, że o takiej grze kiedykolwiek słyszał a jak już to wspomina tylko Settlers II i to, że tam się fajnie budowało drogi. ;-)

 


Ubisoft taką tendencję zauważył i pomimo tego, że gry wychodzą coraz lepsze marka The Settlers dalej jest mało znana, a nie ma co ukrywać, że The Settlers 7 jest naprawdę bardzo udaną produkcją pod każdym kątem. I tak oto narodził się pomysł, aby stworzyć wersje gry The Settlers na Facebook-u oraz wersje MMO The Settlers Online dostępne z przeglądarek internetowych. Jeśli Ubisoftowi się uda to już niedługo będziemy grać w najbardziej popularną grę strategiczną o tytule The Settlers. :)

 

Beta testy gry MMO The Settlers Online

 

Gra The Settlers Online zapowiada się ciekawie ze względu na wspaniałą grafikę (uwaga) 2D, która sprawiała, że osadnicy zawsze byli przesympatycznymi ludzikami krzątającymi się po ekranie monitorów CRT :) Taka gra ma bardzie wiele plusów gdyż jest bardzo grywalna, ma niskie wymagania sprzętowe i jest dostępna nawet w szkole na przewie obiadowej (jeśli mamy w bibliotece komputery podłączone do internetu :P ). A fani serii od The Settlers I do IV będą mogli przeżyć drugą młodość ulubionej gry.

MMO SETTLERS
MMO SETTLERS

MMO SETTLERS

Tak więc gorąco zachęcam Was do wzięcia udziału w beta testach, bo gra The Settlers Online zapowiada się na prawdę fajnie. :)

 

Jak się zapisać na Beta testy gry MMO The Settlers Online?

 

To proste. Wystarczy tylko wejść na stronę http://4p.de/siedleronline

po czym należy się zalogować na tej stronie

Jeśli braliście udział w Beta testach gry The Settlers 7 to nie musicie się od nowa rejestrować w przypadku braku konta na 4Players należy się zarejestrować.

 


Po zalogowaniu się wystarczy kliknąć na tej stronie
 http://4p.de/siedleronline na dole, że się zapisuję na beta testy.

Ostatecznie pozostaje zarejestrować się na tej stronie  i oczekiwać w emailu na klucz do zamkniętych beta testów.

W sumie jest 10 000 kluczy do rozdania jednak należy pamiętać, że są one codziennie po trochę rozdawane (pewnie dlatego, aby nie przeciążyć serwera :P )

Pamiętajcie, aby przeglądać folder na poczcie o nazwie SPAM gdyż często e-maile z 4Players lądują właśnie w tym miejscu.
 
 
W razie jakichkolwiek kłopotów chętnie pomogę
 na naszym forum w tym temacie. Piszcie też jakie są Wasze wrażenia z gry The Settlers Online beta, co Wam się podoba, a co nie, co chcielibyście zmienić. Każda taka propozycja się liczy dla Blue Byte gdyż to od niej zależy czy Wam się ta gra spodoba czy też i nie. :)


 
 
Macie czas na zapisanie się na beta testy
 do 31 sierpnia tego roku. Tak więc do dzieła!W następnym newsie opiszę Wam dokładnie grę The Settlers na Facebooku.

 

Pozdrawiam!
SUPER_SMOKI138

Programing: kreatywna-strona