Hakim - Myślący bohater w Settlersach!

settlers Witajcie Settlersmaniacy! Mam dla Was następnego wspaniałego bohatera dla gry The Settlers: Narodziny Imperium. Zachęcam do poczytania sobie o nim :-) Hakim Abd - Al Sar pochodzi z Janubi, z południowej części kontynentu, kiedyś było to wielkie królestwo słynące ze swojej świetności, obecnie panują tam bardzo trudne warunki do przetrwania i rozwoju, ponieważ zmienił się klimat i pozostała tam jedynie wielka pustynia. Ten wielki bohater nauczył się razem ze swoimi ludźmi jak przeżyć w tak bardzo nieprzyjaznych warunkach. Hakim to prawdziwy myśliciel, stara się nie kroczyć nieroztropnie do czynu, lubi wszelkie działania mieć perfekcyjnie przemyślane, bardzo uznaje ludzi swojego pokroju, którzy pomagają mu w tych przemyśleniach. Hakim jest skrytym bohaterem, bardzo często pod maską ukrywa swoje uczucia i ciężkie przeżycia, nikt do końca nie wie jak wiele przeżył w swoim życiu.

settlers

Hakim ze spokojem i roztropnością ma odwagę rozwiązać każdą trudną sytuację w rozumny i odważny sposób, ponieważ dusza wojownika żyje w jego ciele i nie lęka się niczego, jego negocjacje są tak mocno przemyślane i jest w nich tak perfekcyjnie dobry, że może nawet samemu przekonać swoich najniebezpieczniejszych przeciwników do ustępstw i korzystnych dla jego państwa rozwiązań, zarażając ich swoim spokojem, roztropnością i odwagą, skłaniając do poszukiwań najlepszych możliwości zjednoczenia.

settlers Niestety okazało się, że pomimo wielu sukcesów Hakima, jego filozofia nie zawsze prowadziła do sukcesu, został wplątany w nieczyste zamiary pod pozorem udzielenia porady i ocenienia trudnej sytuacji, jego dobre intencje w perfidny sposób zostały wykorzystane do unicestwienia władcy państwa i narzucenia podejrzeń, że uczynił to sam Hakim dla osiągnięcia tronu i władzy. Aby ocalić swoje życie musiał potajemnie uciec pozostawiając wszystko, pozostał z niczym. Obecnie jest wolnym człowiekiem, ma dużo czasu na przemyślenia i naukę ze swoich błędów, oraz nowe plany, co do nowych kroków i działań wobec wroga, Hakim jest ciekawą postacią i trudną do rozgryzienia, to bardzo inteligentny, sprytny i myślący strategicznie bohater, który posiada wyjątkową osobowość, górując w ten sposób nad przeciwnikiem, myślę, że bardzo on Wam się spodoba i będziecie lubili podbijać nim tajemnicze i surowe pustynie - na pewno bardzo Wam w tych trudnych zadaniach pomoże w rozgrywkach Settlers VI :-) Pozdrawiamy SUPER_SMOKI138

Programing: kreatywna-strona