Eliasz - obieżyświatem dalekich krain w Settlersach.

settlers Eliasz to wspaniały bohater – wnaszej grze Settlers VI jest obieżyświatem i człowiekiem, który może być obywatelem każdego kraju, odwiedził wszystkie krainy od Vestholm na zachodzie, aż po czerwone wieże w Rossotores na wschodzie. Dlatego jest człowiekiem z bardzo dużym doświadczeniem życiowym, wiedzącym co należy najbardziej cenić w życiu, ponieważ niejedno widział podczas swoich wojaży i nic na tym świecie nie jest mu obce.

settlers

Bohater ten potrafi odnaleźć się i ułożyć sobie życie w każdym miejscu na świecie. Podczas tych wieloletnich wypraw udało mu się aż siedmiokrotnie dorobić wielkiego majątku, który za każdym razem stracił. Nikt dokładnie nie wie ile razy tak naprawdę udało mu się zdobyć i utracić dorobek swojego życia, ponieważ nie jest wylewny w tej Eliasz uwielbia trudne strategiczne rozwiązania i ma skłonność do bardzo ekstremalnie ryzykownych interesów, często mu się zdarza postawić wszystko na ostrzu noża i cały majątek przelać na jedną szalę uważając, że całe życie to jeden wielki pasjans , w którym prawidłowo i logicznie ułożone karty przeważnie dają się właściwie poukładać w całość. Zdaje sobie sprawę, że czasem może się przeliczyć i nie zawsze się układa w życiu wszystko po jego myśli , wówczas musi pogodzić się z przegraną i wszystko zacząć od nowa. Trudna sytuacja w jakiej się znalazł nie zniechęca go a jedynie mobilizuje do pracy, ma wiele pomysłów jak zdobyć majątek, nie widać po nim najdrobniejszego śladu załamania, jest człowiekiem pełnym energii i zapału. Pomimo wielkiego talentu do biznesu i zamiłowania do zdobywania majątku, jest człowiekiem o cudownie dobrej duszy, jest filantropem, który zupełnie bezinteresownie pomaga w potrzebie nawet całym wioskom ludzi, nie chcąc od nich niczego w zamian, jedynie szczerego dziękuję, jest szczęśliwy z okazanej mu przyjaźni , bo wie, że to jest najcenniejsze i że tego nie da się kupić.

settlers

Eliasz cechuje się wyjątkowym poczuciem sprawiedliwości , dzięki któremu kompromituje nieuczciwych ludzi, oszustów i złodziei, jeżeli kiedykolwiek napotka na swojej drodze ludzi tego pokroju, stara się uczynić wszystko, co tylko człowiek uczynić może, aby ich skompromitować i całkowicie zniszczyć. Eliasz to wspaniały przyjaciel i doradca wielu ludzi, to właśnie do niego wszyscy przychodzą po dobrą poradę, jemu właśnie udało się wyciągnąć bohaterkę Kestral z bardzo wielu trudnych sytuacji i pomóc jej w najtrudniejszych chwilach wybrać właściwą i dobrą drogę. Jest człowiekiem bardzo głębokim, jego słowa długo pozostają w ludzkim sercu. Eliasz nie jest zbyt urodziwym bohaterem, lecz ma w sobie cudowną pogodę ducha, jest wesoły, ma duże doświadczenie życiowe, którym chętnie się dzieli z innymi, posiada talent muzyczny, śpiewając swoje pieśni wprowadza ogólną radość i chęć do życia wśród ludzi. Eliasz to bardzo pozytywny i wyjątkowy bohater, myślę, że naprawdę przypadnie Wam do gustu i grając w Settlers VI z jego pomocą rozwiążecie bardzo wiele problemów w Waszej osadzie

Programing: kreatywna-strona