Thordal - pieśniarz nad pieśniarzami :)

settlers Thordal to bohater , który całym swoim sercem miłuje pieśni i muzykę. Pochodzi z bardzo dalekich stron, które pokryte są twardym i mroźnym lodowcem , ta wiecznie zaśnieżona i biała kraina, to Archipelag północnej wyspy o nazwie Narlind, jest ona zamieszkała przez bardzo walecznych, groźnych i niebezpiecznych Wikingów, którzy niestety czasem nawiedzają wybrzeża Vestholm, oraz okoliczne tereny. Thordal ma wyjątkowo silną osobowość, ale pomimo tego, że jest bardzo charakternym człowiekiem, to największą jego zaletą jest przyjazny stosunek wobec ludzi, jest szalenie dowcipny i bezpośredni. Te cechy charakteru bardzo mu w życiu pomagają, ponieważ wszyscy go lubią. Wśród ludu Wikingów uważany jest za zdolnego poetę i historyka, jest bardzo znaną osobowością w całym kraju i jego rodacy wypowiadają się o nim bardzo pochlebnie. Najbardziej zaskakujące jest to, że mieszkańcy z Vestholm i okolic dla których Wiking jest symbolem zła, na widok którego można jedynie chwycić za miecz, przyjmują go mile i goszczą z zaszczytem u siebie w domu, traktując go jako wyjątkowego gościa.

 

settlers

 

Thordal jest melomanem uwielbia każdy rodzaj muzyki i sam ją komponuje, aby zawsze radować serca wszystkich ludzi, chętnie odwiedza tawerny w każdej miejscowości w jakiej zawita. Zawsze stara się poznać miejscową muzykę, podchwytuje ich nutę i śpiew, jak i też naucza własnych utworów. Jest wspaniałym muzykiem, chętnie raczy słuchających swoimi utworami, co sprawia, że wszędzie jest mile widzianym gościem. Thordal stara się wybaczyć złe czyny swoim braciom Wikingom, gdyż uważa, że spowodowane to jest niebezpiecznym i biednym życiem Narlind, sam jako niedojrzały młodzieniec dał się ponieść fantazjom i popłynął na taki podbój, dlatego wie jak łatwo jest zbłądzić, żeby wyjaśnić to innym układa liryczne pieśni i ballady, które opowiadają o takich ludziach jak on, uwikłanych w życiowe zdarzenia.

 

settlers

 

Mimo radosnych chwil jakie wprowadza w życie innych, jest świadom, że życie to nie bajka, bo często stawia ludziom trudne decyzje do podjęcia, jednakże on się ich nie obawia. Bo dopóki w jego pobliżu jest dużo pięknych niewiast, radość ludzi i wspaniała muzyka, żyje szczęśliwą chwilą i każdym dniem, wznosząc toasty kuflem miodu ze wszystkimi, którzy chcą dzielić z nim tą radość. Dodatkową jego cechą jest to, że lubi łączyć kobiety i mężczyzn w pary doprowadzając ich przed ołtarz. Małżeństwa zawarte z jego pomocą wpływają bardzo pozytywnie na życie osadników w naszej grze Settlers VI

Programing: kreatywna-strona